آموزش نوين آيلتس
آموزش نكات آزمون آيلتس با نوين ترين ترفند ها

دوستان و همراهان عزيز سلام. اميدوارم خوب و برقرار باشيد و از يادگيري زبان انگليسي نهايت لذت را ببريد. امروز در اين مقاله آموزشي مي خواهيم درباره موضوعي صحبت كنيم كه براي خيلي ها جاي سوال دارد. 

موضوعي كه امروز مي خواهيم به مباحثه درباره آن بپردازيم اين است كه چگونه مي توانيم زبان انگليسي را بهتر و موثر تر ياد بگيريم؟ 

در واقع يادگيري زبان انگليسي امروزه به يك ضرورت تبديل شده است. بنابراين خيلي ها به دنبال يادگيري اين زبان زنده دنيا هستند. اما در بين متقاضيان يادگيري زبان انگليسي تعداد زيادي با مشكل روبرو شده و نمي توانند اين مسير پر پيچ و خم را به انتها برسانند. 

دانشمندان و استاد هاي زبان انگليسي روي اين موضوع كار كرده و به نتايجي رسيده اند. اين نتايج روش هايي را به آن ها معرفي كرد كه زبان آموزان مي توانند با استفاده از آن ها، زبان انگليسي را بهتر و آسان تر ياد بگيرند. ما هم امروز در اين مقاله مشاوره اي مي خواهيم چند تا از اين روش ها و متود هاي يادگيري زبان انگليسي را به شما معرفي كنيم تا شما با استفاده از آن ها بتوانيد راحت تر به اهداف خود دست پيدا كنيد. 

اگر مي خواهيد درباره آزمون آيلتس اطلاعات بيشتري كسب كنيد مي توانيد روي لينك كليك فرماييد. 

1. خود را در زبان انگليسي غرق كنيد 

اگر مي خواهيد زبان انگليسي را به بهترين شكل ممكن ياد بگيريد بايد خودتان را در آن غرق كنيد. شايد بپرسيد كه اين كار چه تاثيري مي تواند داشته باشد؟ بايد بگوييم كه شما با انجام دادن اين كار مي توانيد آشنايي بيشتر با هويت زبان انگليسي پيدا كنيد. غرق كردن خود در زبان انگليسي مي تواند شامل كار هاي زيادي باشد. براي مثال مي توانيد زماني كه در خانه و يا محل كار هستيد، برنامه هاي راديويي انگليسي زبان و يا موسيقي هاي انگليسي پخش كنيد. حتي اگر روي آن ها تمركز هم نكنيد، ياز هم مي توانيد مهارت هاي خود را تفويت كنيد. زماني كه اين برنامه ها و يا موسيقي ها پخش ميشوند و شما كار خود را انجام مي دهيد، گوش شما به زبان انگليسي عادت مي كند. بنابراين با انجام دادن اين كار در بازه زماني بلند مدت مي توانيد گوش خود را با زبان انگليسي بيشتر آشنا كنيد. اين كار مي تواند باعث تقويت مهارت هاي شنيداري شما شود. 

سعي كنيد از منابع آموزشي زيادي استفاده كنيد. براي مثال كتاب بخوانيد، مقاله هاي آنلاين را مطالعه كنيد، فيلم هاي آموزشي تماشا كنيد، به پادكست هاي صوتي گوش كنيد.  در واقع مي توان گفت از هر طريقي كه مي توانيد خودتان را تحت آموزش قرار داده و از محتوا هاي آموزشي استفاده نماييد. 

 

2. هر طور كه لذت مي بريد زبان را ياد بگيريد

يادگيري همراه با فذت يكي از مهم ترين فاكتور هاي يادگيري زبان انگليسي است. اگر مي خواهيد مهارت هاي زباني خود را تقويت كرده و آن ها را موثر و با كيفيت ياد بگيريد بايد از يادگيري خود لذت ببريد. بعضي از زبان آموزان دوست دارند با تماشاي فيلم هاي آموزشي و يا غير آموزشي زبان را ياد بگيرند. بعضي ها مطالعه كردن و كتاب خواني را ترجيح مي دهند. گروهي ديگر با گوش كردن مي توانند يادگيري موثر تري داشته باشند. 

شما هم بايد علايق خود را پيدا كرده و سعي كنيد مسير يادگيري خود را طوري طراحي كنيد كه از آن ها نهايت لذت را ببريد. اين كار مي تواند تاثير به شدت زيادي در ميزان يادگيري شما داشته باشد. 

 

اگر مي خواهيد درباره يادگيري زبان انگليسي اطلاعات بيشتري كسب كرده و با روش هاي يادگيري آن آشنا شويد مي توانيد روي لينك كليك كرده و مقاله مربوطه را مطالعه فرماييد. 

 

خيلي از زبان آموزان نتوانستند كه زبان انگليسي را با لذت ياد بگيرند. اين دسته از زبان آموزان پس از گذشت مدتي از يادگيري زبان انگليسي خسته شدند و نتوانستند به يادگيري خود ادامه دهند.

اگر شما هم مي خواهيد كه به اين سرنوشت دچار نشويد، بايد زبان را دوست داشته و آن را با لذت ياد بگيريد. 

اميدوارم از مطالعه اين مقاله لذت برده باشيد. 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۲۰:۳۶ ] [ ياسر موسوي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب